A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Perlat Sheqeri

Choose star rating

Rating:  1.9 / Votes cast:  8
BIOGRAFIA: Perlat Sheqeri is a popular singer of Northern Albania Traditional music. Më datë 27 Shtator 2007, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Tradhetare". Më datë 27 Korrik 2013, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Pa Ty S'jetoj", në bashkëpunim me Lili. Më datë 3 Tetor 2014, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "M'rrini Fylli". Më datë 26 Shtator 2016, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Urim Per Ditelindje". Më datë 15 Maj 2017, Perlat Sheqeri publikon videoklipin "Furka E Plakes". Më datë 31 Mars 2018, Per...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Suad Shaptafa

Lirim Hoxha

Agim Molla

Shaban Gjekaj

Gerti Mucollari

Artur Matia

Xhelal Juka

Gjin Dona

Tonin Uldedaj

Prek Mrishaj


Tags: Perlat Sheqeri, Perrlat Sheqeri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018