A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Peter Pan Quartet

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Peter Pan Quartet is a group/singers of Pop-Rock music. Peter Pan Quartet është një grup Punk-Folk i formuar në vitin 2012, i formuar nga kitarist, kompozitor dhe tekstshkrues Rael Hoxha, kitarë bas Klodian Burri, perkusion Kreshnik Hoxhalli, fizarmonikë Agon Xharra, piano / tastierë Kristi Koçi, perkusion Arnold Halili. Në vitin 2015, ata fituan festivalin e parë shqiptar "Indy", "Desound". Ata janë aktivë në skenat shqiptare dhe kosovare. Vocal & Guitar: Rael Hoxha Drums: Arnold Halili Bass: Kl...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

SoundCloud

Profile

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Centimetri

Bom Bom Band

Peppermint

Harrnat

Odietamo

Orjent Memo

Toqkat

Siamezzat

Brt

Gvstars


Tags: Peter Pan Quartet

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018