A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Petriti & Grupi Batalioni B13 - Ska Si Ne


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  2

Comments

(0)

01/06/2017

2017-06-01T13:00:25

Dridhet Dridhet Zemra
Vetem muzik du
Disponim shko dita
Vetem Pak Me knu

tak zemra ma bon kur ngjoj saksofon
mirpo violina me sy po ma bon

ref 2x
si sherbeti si sherbeti jemi ne
te gjith jemi si termeti ska si ne

Kur degjoj sharkin
zemra merr guxim
dhe pse jam i vogel
dua disponim

tak zemra ma bon kur ngjoj saksofon
mirpo violina me sy po ma bon

ref 2x
si sherbeti si sherbeti jemi ne
te gjith jemi si termeti ska si ne


Lyrics submited by Nga nje fanseKjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018