A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Petrit Vullkani - Po Po Vipa Jena 2  (Feat. Ilir Tironsi)


Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/01/2018

2018-01-13T17:00:16

Featuring

Ilir Tironsi

Music:

Shpetim Franca

Lyrics:

Dritan Shtylla

Arrangement:

Samuel KodraSorry, this song lyrics is not yet available "Po Po Vipa Jena 2" sung by Petrit Vullkani.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Po Po Vipa Jena 2".
The music video from Petrit Vullkani attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018