A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Phatooni

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Tetove 
  • Residence:
  • Maqedoni 
  • Age:
  • 21
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Phatooni is a singer of Pop music. Faton Islami apo ndryshe siç njihet si Phatooni , i riu nga Tetova ka xhiruar një version të tijin të hitit të Era Istrefit, “Bonbon”. Në fakt, ai e ka përshtatur tekstin duke ironizuar me yjet e skenës sonë, duke filluar nga ana muzikore e deri te dukja e tyre. Pasi mbaroi mesimet ne shkollen 'Naim Frasheri', vazhdoi ne gjimnazin 'Kiril Pejcinovic'. Komiku nga Tetova që studion Artet Vizuale, ka sjellë versionin e tij të hitit të Majkut, “Dashni...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

Twitter

Account

Google+

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Isak

Meli Sopa

Toli

Rod

Gust Gjeci

Arian Gollopeni

Agon Latifi

Enur Pakashtica

Leonardo Kryeziu

Mozzi


Tags: Phatooni, Faton Islami

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018