A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Phaze - Throw It Up  (Feat. Phenom)


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/10/2013

2013-10-28T17:03:16

Featuring

Don Phenom

Song from the album:

"Million Dollar Misfit"


Throw It Up Now Put That Eagle In the Sky
A Thousand Year of war
We Still here so let it fly
Throw It Up Now Put That
Eagle In the Sky
My Shqipez Life 4 ever Man
we will never die

Throw it Up Throw it Up Throw it Up
Throw it Up now put that
Eagle In The Sky
My Shqipez Life 4 ever Man
we will never die


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018