A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pinkmoon Creative

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Pinkmoon Creative is a very famous video production. Produksioni “PINKMOON Studios" mirret me prodhimin e videove te ndryshme, duke filluar nga reklamat, videoklipe muzikore, filma dokumentarë, filma të metrazhit të shkurtër dhe të gjatë, gjirimi i fushatave të ndryshme (zgjedhje, kampanja) etj. Kanë fituar disa çmime si: "Regjia më e mirë" në Netët e klipit Shqiptar për videoklipin "Kopshti" nga Hana Cakuli & Kushtrim Hoxha, etj....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Pixels Production

Produksioni Yjet

Think Creative

Lens Production

Melosi

Xasio Creative

Thumbz Up

Oltioni

Exe

Sharri


Tags: Pinkmoon Creative

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018