A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Plator Abazi

Choose star rating

Rating:  1.7 / Votes cast:  14
BIOGRAFIA: Plator Abazi is a popular singer of Pop & Kids music. Në Qershor 2002, Plator Abazi merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Luani Me Top". Në Qershor 2003, Plator Abazi merr pjesë në Polifest Kids 2003 me këngën "Ninxhat". Më datë 10 Shkurt 2018, Plato publikon videoklipin "RIPrezentim". Teksti u shkrua nga Plator Abazi. Për orkestrimin u kujdes Cricket. Videoklipi u prodhua nga MProduction....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Naim Abazi

(His father)

Mihrije Braha

(His mother)

Lora Braha

(His aunt)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dario Zela

Marko Strazimiri

Dritan Maraj

Sadat Makolli

Qendrim Kodraliu

Spinxak

Diellon Mustafa

Gazmend Mehmeti

MCM

Kemche


Tags: Plator Abazi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018