A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Plit is a singer. Petrit Braha (PLIT) jeton në Luzern (Zvicër). Me Rap & Hip-Hop ka nis mu marr qysh para 2 vjetësh ku edhe startoj të rekordoj këngë. Ndër kangt që i inqizoj dhe korri sukses janë edhe : "100%" (version single), që pritet ta bëj edhe ft. me Brave-L. Qysh i vogël ishte i pasionum mas hip hopit ku edhe është tip gangsteri i rëndë. Priten shum befasi e shum risi nga ana e tij,po edhe shumë bashkpunime me partnerin e tij të ngusht`në Rap --Brave-L/in....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nde-Rim

El-One

R2

Unfame

Loyal Man

Zeero.B

Don Pate

D.M.Th.Ok

Trimi A.K.A Dr.L

Naixx


Tags: Plit

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018