A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pllug Bois

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Pllug Bois is a popular group/singers of Hip-Hop music. Pllug Bois veçohen për mënyrën e tyre origjinale të të bërit hip hop teksa me projektet e tyre lanë gjurmë që nga pas lufta me tekstet plot kuptim mbi realitetin kosovar, hip hop ky plot ngjyra të gjalla. Në vitin 2017, Pllug Bois publikojnë albumin "Pllug Bois". Albumi i përmban shtatë këngë dhe për instrumentalet janë kujdesur “The Usual Suspects”, ndërsa për mix dhe master Rajmond Berani/daEmond. Në këtë projekt, edhe Daemond rikthehet si ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Strongz

Krem Dela Krem

Forty Oz

Misterioz

Rap Industry

Unax

Mc Records

ETB 57

A.D.X

Ufo Click


Tags: Pllug Bois, Singi, Chuck, Singullar, Bloodychuck

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018