A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pllug Bois

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Pllug Bois is a popular group/singers of Hip-Hop music. Pllug Bois veçohen për mënyrën e tyre origjinale të të bërit hip hop teksa me projektet e tyre lanë gjurmë që nga pas lufta me tekstet plot kuptim mbi realitetin kosovar, hip hop ky plot ngjyra të gjalla. Në vitin 2017, Pllug Bois publikojnë albumin "Pllug Bois". Albumi i përmban shtatë këngë dhe për instrumentalet janë kujdesur “The Usual Suspects”, ndërsa për mix dhe master Rajmond Berani/daEmond. Në këtë projekt, edhe Daemond rikthehet si ...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Unax

Nolis Clicka

Krem Dela Krem

Alboholics

West Thugz

Rikthimi

Misterioz

Forty Oz

Shqiponjat

Kunder Dhuna


Tags: Pllug Bois, Singi, Chuck, Singullar, Bloodychuck

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018