A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • Polls & Trivia
* Registered members in Lyrics.AL/TeksteSHQIP have extra votes.

Këngëtarët Më Të Mirë
Poll Of The Week: 18-24 Qershor 2018  

(36%, 74 votes)
(35%, 73 votes)
(15%, 31 votes)
(9%, 19 votes)
(3%, 6 votes)
(2%, 4 votes)

Votes: 207

Voter turnout:

Poll added by:  stela16

» Add A Poll »


QuizShqipKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018