A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtarja Më E Mirë 2015
Poll Of The Week: 17-23 Korrik 2016  

Kida (41%, 204 votes)

Dafina Zeqiri (19%, 95 votes)

Enca (16%, 78 votes)

Era Istrefi (13%, 66 votes)

Elvana Gjata (9%, 46 votes)

Adelina Tahiri (2%, 10 votes)

Votes: 499

Voter turnout:

Poll added by:  unikkatil107
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018