A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtarja Më E Mirë 2015?
Poll Of The Week: 16-22 Tetor 2016  

Kida (35%, 145 votes)

Dafina Zeqiri (19%, 77 votes)

Enca (16%, 66 votes)

Era Istrefi (13%, 54 votes)

Elvana Gjata (13%, 52 votes)

Nora Istrefi (4%, 18 votes)

Votes: 412

Voter turnout:

Poll added by:  lura_lila
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018