A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kënga Më E Mirë E Kidës
Poll Of The Week: 3-9 Korrik 2016  

Premtimet (65%, 279 votes)

Boni Zo (11%, 49 votes)

Mke Rrejt (9%, 38 votes)

Rikthejm Na (7%, 30 votes)

O N'ajër (5%, 22 votes)

Murder (2%, 10 votes)

Votes: 428

Voter turnout:

Poll added by:  tahi.bina2014
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018