A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Shkëlqeu Më Shumë Në Vitin 2015?
Poll Of The Week: 4-10 Shtator 2016  

Mozzik (36%, 126 votes)

Era Istrefi (31%, 111 votes)

Elvana Gjata (16%, 56 votes)

Enca (11%, 40 votes)

Endri (4%, 14 votes)

Soulkid (2%, 6 votes)

Votes: 353

Voter turnout:

Poll added by:  hana_montana_nisa
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018