A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kënga E Vitit
Poll Of The Week: 2-8 Tetor 2016  

Era Istrefi - Shumë Pis (40%, 135 votes)

Noizy - Big Body Benz (29%, 98 votes)

Babastars - High 3 (19%, 65 votes)

Unikkatil - Për Qato (7%, 25 votes)

Ghetto Geasy - Ta Du Majmunin (3%, 9 votes)

D.U.D.A - Shoki Nuk Ulet (1%, 5 votes)

Votes: 337

Voter turnout:

Poll added by:  arditeyyyy
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018