A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?
Poll Of The Week: 25-31 Dhjetor 2016  

Nora Istrefi (53%, 133 votes)

Florian Beqiri (20%, 49 votes)

Endri Elshani (11%, 28 votes)

Mahmut Ferati (6%, 16 votes)

Gili (6%, 14 votes)

Lule Mustafa (4%, 11 votes)

Votes: 251

Voter turnout:

Poll added by:  bleontina.osmani
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018