A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtarja Më E Bukur 2015
Poll Of The Week: 11-17 Dhjetor 2016  

Kida (43%, 169 votes)

Elvana Gjata (26%, 100 votes)

Era Istrefi (12%, 48 votes)

Rihanna (9%, 34 votes)

Rosela Gjylbegu (8%, 30 votes)

Nora Istrefi (3%, 11 votes)

Votes: 392

Voter turnout:

Poll added by:  fb29613
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018