A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bashkëpunimi Më I Bukur?
Poll Of The Week: 14-20 Gusht 2016  

Ghetto Geasy Ft. Majk (45%, 183 votes)

Era Ft. Ledri (22%, 88 votes)

Çiljeta Ft. Noizy (15%, 59 votes)

Xhensila Ft. Mozzik (12%, 48 votes)

Samanta Ft. Skivi (4%, 18 votes)

Tuna Ft. Cozman (2%, 8 votes)

Votes: 404

Voter turnout:

Poll added by:  jasiasisweet
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018