A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Për Kë Do Votonit?
Poll Of The Week: 23-29 Tetor 2016  

Enca (30%, 156 votes)

Kida (19%, 100 votes)

Dafina Zeqiri (18%, 91 votes)

Era Istrefi (13%, 70 votes)

Xhensila (10%, 53 votes)

Kaltrina Selimi (10%, 50 votes)

Votes: 520

Voter turnout:

Poll added by:  tringa
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018