A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mbreti Repit
Poll Of The Week: 30 Tetor - 5 Nentor 2016  

Noizy (41%, 250 votes)

Ledri (19%, 120 votes)

Gheto Geasy (15%, 94 votes)

Mozzik (9%, 57 votes)

Gold Ag (8%, 50 votes)

Mc Kresha (7%, 45 votes)

Votes: 616

Voter turnout:

Poll added by:  nisi.gashi12
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018