A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kënga Më E Bukur 2016
Poll Of The Week: 27 Nentor - 3 Dhjetor 2016  

Etnon Ft Genta Ismajli - Shake It (40%, 151 votes)

Getinjo Ft Baby G - Monster (20%, 76 votes)

Nora Istrefi - Sa T'kom Dasht (14%, 52 votes)

2po2 Ft Flori - Gone Girl (11%, 41 votes)

Ghetto Geasy Ft Onat - Bs (10%, 39 votes)

Adelina Ft Robb Daddy - Erën E Saj (4%, 16 votes)

Votes: 375

Voter turnout:

Poll added by:  klevi.otr.otr
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018