A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtarja Më E Mirë 2016?
Poll Of The Week: 13-19 Nentor 2016  

Kida (51%, 268 votes)

Genta Ismaili (20%, 106 votes)

Enca (16%, 82 votes)

Dafina Zeqiri (8%, 44 votes)

Nora Istrefi (2%, 11 votes)

Tuna (2%, 10 votes)

Votes: 521

Voter turnout:

Poll added by:  erza.toverlani
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018