A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Best Hit 2016
Poll Of The Week: 18-24 Dhjetor 2016  

Noizy - Grande (45%, 139 votes)

Genta Ismajli Ft Etnon - Shake It (32%, 100 votes)

Nora Istrefi - Sa T'kom Dasht (11%, 33 votes)

2 Ton - Pike (7%, 22 votes)

Blunt Ft Real 1 - Vera (2%, 7 votes)

D.U.D.A Ft. Zeeroman - 2g 2fast (2%, 7 votes)

Votes: 308

Voter turnout:

Poll added by:  otrrecords
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018