A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Best Song 2016
Poll Of The Week: 1-7 Janar 2017  

Noizy - Grande (24%, 202 votes)

Kida - Uh Baby (19%, 165 votes)

Majk - Dashni (15%, 132 votes)

Mozzik - Cocaina (7%, 57 votes)

Era Istrefi - Bonbon (5%, 46 votes)

Arilena - Nëntori (5%, 44 votes)

Ghetto Geasy - Ajo (5%, 43 votes)

Mc Kresha - Era (4%, 35 votes)

Ledri Vula - Srmn (4%, 32 votes)

Alban Skënderaj & Elinel - Kam Nevojë (3%, 28 votes)

Dafina Zeqiri - Na (3%, 24 votes)

Pint - Thirri Krejt Shoqet (3%, 23 votes)

Rozana Radi - Ma Thuaj Ti (2%, 21 votes)

Votes: 852

Voter turnout:

Poll added by:  stafi
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018