A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Origjina E Këngëtarëve Shqiptarë

Submitted by:
channelrungo 12-04-16
Difficulty Level:
Only registered memebers can be part of the challenge. Login or Register to play.

Adem Ramadani - Tetovë
Dhurata Dora - Nurnberg
Enca - Lushnje
Endri Prifti - Kolonjë
Eneda Tarifa - Tiranë
Kida - Rahovec
Ledri Vula - Prishtinë
Mandi Nishtulla - Elbasan
Noizy - Librazhd
Ylli Baka - Vlorë

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018