A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  336
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Poni is a popular singer of Pop & Vlora's Traditional music. Ponin e njohim te gjithe per hapin e saj te madh qe beri ne ndryshimin e muzikes popullore dhe per stilin e vecante qe ajo ka ndryshe nga te tjeret. Ajo tregon per dashurine Labe qe ndjen ne shpirt te cilen e shfaq dhe ne albumin e saj me te njejtin titull. Poni shprehet se karakteri I saj 24 karat Lab ka bere qe ajo te kendoje kenge labe dhe te zgjedhi kete gjini te muzikes. Me nje numer te madh adhuruesish nga e gjithe Shqiperia Poni vazhdon te...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Bio (2015)

Xhan Xhan! (2013)

Fjala Ime Eshte Kenga (2010)

Shpirtin Kam Tek Ju (2008)

The Best (2006)

Dashuria Labe (2006)

As Po As Jo (2005)


» Add A Song »

Kacurrela
Kolazh Dasme 2015
Amerikano
Me Dhe Emrin Nene
Xhan Xhan
Dale Dale
Laberi Moj Laberi
Polifonia
Dale Moj Dale
Hopa Hopa


Translations (24)


Related Artists:

Ermonela Jaho

Greta Zani

Edea Demaliaj

Majlinda Dada

Enrika Derza

Paro

Rilinda Velaj

Greta Berati

Emmy

Kozeta Shabani


Tags: Poni, Shqiponja Karafilaj

Poni in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018