A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Lezhë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 61
BIOGRAFIA: Prec Zogaj is a popular songwriter. Preç Zogaj është shkrimtar, poet dhe gazetar shqiptar. Ai lindi në Lezhë në vitin 1957. Studioi gjuhën dhe letërsine shqipe në Universitetin e Tiranës. Gjate viteve '90 ishte kryeredaktor i gazetes Koha Jone, te botuar ne Tirane....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Naim Gjoshi

Mehdi Mengjiqi

Faruk Tasholli

Edmond Xhani

Vllaznim Buxhovi

Izet Kallaba

Leonard Canhasi

Ylber Asllanaj

Rifat Maxhuni

Aleksander Vezuli


Tags: Prec Zogaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018