A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Premtim Mehmeti

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Premtim Mehmeti is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Më datë 5 Tetor 2009, Premtim Mehmeti publikon videoklipin "As N'at Ane E As N'ket Ane". Më datë 5 Maj 2010, Premtim Mehmeti publikon videoklipin "Prape Te Dua". Më datë 18 Nëntor 2012, Premtim Mehmeti publikon videoklipin "Pranoje". Më datë 13 Prill 2013, Premtim Mehmeti publikon videoklipin "Krejt I Di". Më datë 24 Nëntor 2014, Premtim Mehmeti publikon videoklipin "Puthjet Me Helm". Më datë 20 Qershor 2016, Premtim Mehmeti publik...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Ëmbël Ma Ke Lanë (2017)

Prap Te Dua


» Add A Song »

Na Dy
Ëmbël Ma Ke Lanë
Puthjet Me Helm
Prape Te Dua
Pranoje
As N'at Ane E As N'ket Ane
Potpuri 2016


Related Artists:

Meti Maloku

Anton Keraj (Toni)

Fidaim Aliu

Xhezahir Elezi (Xheza)

Sabi

Zidan Limani

Remzi Leka

Ibrahim Kasami

Istref Berisha

Gjon Ukaj


Tags: Premtim Mehmeti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018