A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Premtim Nuhiu

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Premtim Nuhiu is a singer. Më datë 7 Dhjetor 2016, Premtim Nuhiu publikon videoklipin "Pse"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Endrit Seferi

Rap Smooker

Avni Baliu

Real Face

Gangsta Peace

Spinnoza

Rimzer

Realtonny

Lindi B

Aleksander Jubani


Tags: Premtim Nuhiu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018