A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Presioni

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  167
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 39
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Presioni is a popular singer of Hip-Hop music. Emri i vertete i Presionit eshte Agim Rugova. Ai beri hitin "E Premte" bashke me shokun e grupit Jetonin dhe nje remix edhe me Unikkatilin. Në vitin 2005, Presioni publikon albumin e parë "E Premte". Më datë 26 Gusht 2012, Etnon publikojnë videoklipin "Chronicle", në bashkëpunim me Presioni & Dj Blunt. Në vitin 2012, Presioni publikon albumin "Kategori E Rond", ku ben pjese edhe hitin e tij ne bashkpunim me UNIKKATILIN "Kategori E Rond"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

T.B.A.

(Current label)

Orginallat

(Current member)

Add Official

Social Accounts

13 çingrrao (2014)

Kategori E Rond (2012)

E Premte (2005)


» Add A Song »

I Perjetshem
Qingrrao
E Premte (remix)
Takin' Over


Related Artists:

F-Kay

Memli Krasniqi

Izi

Monny

Mc Qoppa

Don Pizhi

Milot Hasangjekaj

Agon Amiga

Prince Double H

Loko


Tags: Presioni, Tba, Pre$ioni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018