A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Presioni

Tags: Presioni, Tba, Pre$ioni

Origin: Prishtinë    Residence:        Age: 38   Zodiac sign: Binjaket  
Presioni is a popular singer in hip-hop music. Emri i vertete i Presionit eshte Agim Rugova. Ai beri hitin "E Premte" bashke me shokun e grupit Jetonin dhe nje remix edhe me Unikkatilin. Në vitin 2005, Presioni publikon albumin e parë "E Premte". Më datë 26 Gusht 2012, Etnon publikojnë videoklipin "Chronicle", në bashkëpunim me Presioni & Dj Blunt. Në vitin 2012, Presioni publikon albumin "Kategori E Rond", ku ben pjese edhe hitin e tij ne bashkpunim me UNIKKATILIN "Kategori E Rond"....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  163

13 çingrrao (2014)

Kategori E Rond (2012)

E Premte (2005)


» Add A Song »


Qingrrao
E Premte (remix)
I Perjetshem
Takin' Over

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018