A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Prince Double H

Tags: Prince Double H

Origin: Mitrovicë      Age: 37   Zodiac sign: Luani  
Prince Double H is a popular singer in hip-hop music. Ai njihet edhe me emrat apo nofkat Prince Drenica aka Baba Hys aka Einsteini Shqiptar aka Princ Alltani aka Baba i Xhihadit aka Sadullah aka Princi i Shqiptaris. Prince Double H legjenda e gjall e repit shqiptar, njeri ma i qartun ne kry kur behet fjala per me i ru traditat dhe krenarin shqiptare. Prince Double H njeri ma i smut ne kry kur bohet fjala per gangsterizem dhe burrni. Prince Double H njeri ma i sakt e i drejt nese je mik i vertet. Pri...

>> Full biography >>


  • Find Prince Double H on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  185

Deja-Vu (2017)


» Add A Song »


Hakmarrja
Prej Tjeter Druni
Créme De La Créme

Translations (1)

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018