A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Prince Double H

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  194
  • Origin:
  • Mitrovicë 
  • Age:
  • 37
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Prince Double H is a popular singer of Hip-Hop music. Ai njihet edhe me emrat apo nofkat Prince Drenica aka Baba Hys aka Einsteini Shqiptar aka Princ Alltani aka Baba i Xhihadit aka Sadullah aka Princi i Shqiptaris. Prince Double H legjenda e gjall e repit shqiptar, njeri ma i qartun ne kry kur behet fjala per me i ru traditat dhe krenarin shqiptare. Prince Double H njeri ma i smut ne kry kur bohet fjala per gangsterizem dhe burrni. Prince Double H njeri ma i sakt e i drejt nese je mik i vertet. Pri...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Official

Webiste

Instagram

Account

Twitter

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Deja-Vu (2017)


» Add A Song »

Hakmarrja
Créme De La Créme
Prej Tjeter Druni


Translations (1)


Related Artists:

Izi

Monny

Don Pizhi

Mc Qoppa

Presioni

F-Kay

Big Wolf

Memli Krasniqi

Mr.Safet

Milot Hasangjekaj


Tags: Prince Double H

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018