A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pristine

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  77
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Pristine is a popular singer of Pop music. Unikkatil prezanton Pristine. Kënga e ketij prezantimi mban titullin "Eja Eja" dhe eshte lançuar ne dhjetor 2009. Pjesa më e madhe e këngës performohet nga Pristine. Stili i këngës eshte Urban dhe paraqet një risi për publikun dhe adhuruesit e Unikkatilit....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lorela

Agertina Muca

Enkeleda Gjongeci

Saranda Jusufi

Ajsel

Ana Kabashi

Kristine Elezaj

Luar

Fatime Kosumi

Edona Hasanaj


Tags: Pristine, Pristine, Valbona Palokaj, Unikkatil

Add an e-Card




lyrics.al © 2007 - 2018