A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pro Band

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  13
BIOGRAFIA: Pro Band is a popular group/singers of Modern Traditional, Traditional Wedding & Kosovo's Traditional music. Në Dhjetor 2009, Pro Band & Etno Engjujt marrin pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Moj Kosov O Vllavi Jem". Në Dhjetor 2008, Violeta Kukaj Retkoceri & Pro Band marrin pjesë në Zhurma Show 2008 me këngën "Kush Mashtron". Në Dhjetor 2009, Pro Band marrin pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Dikush". Më datë 24 Nëntor 2010, Pro Band & Ariana Leti publikojnë videoklipin "Prishtinë - Tiranë". Më datë 28 Prill 2012, Pro Band publikojnë vi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

U Knaqëm Tu Knaq (2016)

1 Minut (2014)

Happy Birthday (2014)

Hajde Luj Qyqek (2013)

Me Mysafirët


» Add A Song »

Hajde Luj Qyqek
Prishtinë - Tiranë
Mire Ja Bone
Te Na
1 Minut
Dikush
Ramazani
Po Jetoj Ne Vetmi
Kaj Moj Nane


Related Artists:

Premiera

Gre3nt

Oki Dhe Vizioni

Vëllezërit Llamari

Da Lee

Grupi I Lunxhërisë

Horizonti Blu

Alternative

Brothers P.

Djemte E Mallakastres


Tags: Pro Band, Pro Bend, Proband

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018