A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pro Band

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  13
BIOGRAFIA: Pro Band is a popular group/singers of Modern Traditional, Traditional Wedding & Kosovo's Traditional music. Në Dhjetor 2009, Pro Band & Etno Engjujt marrin pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Moj Kosov O Vllavi Jem". Në Dhjetor 2008, Violeta Kukaj Retkoceri & Pro Band marrin pjesë në Zhurma Show 2008 me këngën "Kush Mashtron". Në Dhjetor 2009, Pro Band marrin pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Dikush". Më datë 24 Nëntor 2010, Pro Band & Ariana Leti publikojnë videoklipin "Prishtinë - Tiranë". Më datë 28 Prill 2012, Pro Band publikojnë vi...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

U Knaqëm Tu Knaq (2016)

1 Minut (2014)

Happy Birthday (2014)

Hajde Luj Qyqek (2013)

Me Mysafirët


» Add A Song »

Hajde Luj Qyqek
Po Jetoj Ne Vetmi
Mire Ja Bone
1 Minut
Prishtinë - Tiranë
Te Na
Ramazani
Dikush
Kaj Moj Nane


Related Artists:

Pesha E Fatit

A.D.A.

Copyleft

Gre3nt

Oki Dhe Vizioni

Vëllezërit Llamari

Da Lee

Grupi I Lunxhërisë

Horizonti Blu

Alternative


Tags: Pro Band, Pro Bend, Proband

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018