A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  12
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Pro Video is a very famous video production. Pro...Video janë një produksion shumë profesional nga Tiaran. Janë të specializuar në realizimin e videove. Kanë bashkpunuar me këngëtarë të njohur si: Flori Mumajesi, Argjentina ramosaj, Vedat Ademi, Rezarta Shkurta, Alberie Hadergjonaj etj. Kanë bërë shumë videoklipe dhe janë vlerësuar me disa çmime. Ata gjithashtu janë bashkpunëtorët më të ngushtë të Threedots....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

F-M Studio Univers

Shqipja Master

Super Star

Musical

Fuga

Red World Production

Albatrade

Elrodi

MAX Production

Fenix Studio


Tags: Pro Video, Pro...Video, Provideo, Pro... Video

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018