A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Produksioni Ardi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Produksioni Ardi is a very famous recording studio and video production. Ardi është një produksion mjaft cilësor dhe profesional në editimin dhe distributimin e albumeve muzikore. Kanë nxjerr në treg shumë albume të këngëtarëve të ndryshëm shqiptar të cilat janë pëlqyer mjaft nga publiku. Në vitin 2015, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Këngë Dasmash 2015". Në vitin 2015, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Extra Tallava 2015". Në vitin 2015, Produksioni Arboni & ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Intro Creative

Lens Production

Koperativa

Produksioni Yjet

Fronmedia

Exe

Bleri Production

Kastrati

5 Stars

Sharri


Tags: Produksioni Ardi, Ardi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018