A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Produkt 28

Tags: Produkt 28, Produkt28, Turi, Albani, Fabi

Produkt 28 is a popular music group/band in hip-hop music. Grupi u krijua me 28 nentor 2002 dhe ishte i perbere nga tre anetare: Alban Kondi, Fabian Basha dhe Turjan Hyska. Grupi ka realizuar bashkepunime me kengetare te mirenjohur si: Rovena Dilo, Eneda Tarifa, Dr-Flori(WSF) Besa Kokedhima, Orinda Huta, Vesa Luma, Juliana Pasha dhe kompozitore te mirenjohur si: Shpetim Saraci, Adrian Hila, Erjon Zaloshnja, Florian Mumajesi etj. Në Janar 2003, Besa & Produkt 28 marrin pjesë në Mikrofoni I Artë 2003 me...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  42

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018