A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Profero - Boyanina Street


Choose star rating

Rating:  3.6 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/05/2014

2014-05-31T13:27:56

Gilan stand up..

Verse:

Hajde n'Gilan t'njoftoj me mahallen tem
Qaty ku jetoj, qaty ku ka problem
Dillerat jon t'rit, t'vjetrit jon neper hekra
Per me dit qe hekin, patikat i kan n'tela

Gilan e verteta hekra, heda, thika
Kjo o bojanina, veni ku u rrita
Pitbullat i majna, pitbullat i rritum
Pitbullat i rrokem, pitbullat i kthizem

Jena rrit n'podruma, tu i mshef keset
Mahalla i ka bo veprat, un i kom shkru tekstet
.. fllesha ekstazia sufata, diten jena kon ngjum na ka zon nata
Plot psikopata edhe shizofrena, jom kon mcja mahalles aka fera

e-Cards (1)

U krijua nga Esmeralda 2018-01-22 16:11:46
Plot psikopata edhe shizofrena,
jom kon mcja mahalles aka fera

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018