A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fero - Feromeni


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  237

Comments

(0)

03/12/2016

2016-12-03T17:07:07

Krejt qka foli sjon veq llafe
Hala i njejti fresh prej mahalle
U rrita me probleme me gajle
Ti sje kon npatika tmija kshtu qe mos bo llafe
Jom kon joint tu pi
Kur tzit jan hi rraci
Na ka zon ni selvi
Dy alltia edhe 200 AK
Kta tjert hekmi se
Krejt pom doken tnjejt
Un jom njo dhe i vetmi
Nese don me dit qka
Don me dit thirr n'Gilan edhe vetni
Jom tu napushit nese se ke dit
Tah veq gjeje edhe ni sen ti
Se i di krejt anemshin
Ju sjeni per me kic ju
Veq leni

Ref:2x
Yeah ju rrini ma larg bro
Se plumat shkojn larg
Edhe ju rrini ma larg bro
Loqka jote don rak bro
Po kur o puna per aty
Mu mos um ndrro

E djegi lojen sa her jom around hoee
E djegi njejt si 8-shi nbilardo
Para se met thon whoo shoot ya
Plumat shkojn larg edhe ju rrini ma larg bro
Pare kom shum bro
Po nese kurva jote mlyp
Jom fukara
Edhe seni qe e kom
Skom mo
E perzij me coc shum LIT tho
Ju ngani mas neve
Para pares jeni broke
Une jom hala i njejti
Jom hala met njejtit shok
Nese patika ma shum se iphone ty tkushtojn
Msheh naten von tu ti thy
dy kom
Cicat e saj mdoken si dy bota
Ajo mi jep mthot jeta e jotja
Nese sjom un i kom dostat
Fuck boy kjo loj so e jotja
Ref:3x
Yeah ju rrini ma larg bro
Se plumat shkojn larg
E ju rrini ma larg bro
Loqka jote don rak bro
Po kur o puna per aty
Mu mos um ndrro


Lyrics submited by Tessa Zullufie-Cards

U krijua nga Esmeralda 2018-01-22 20:28:56
Kta tjert hekmi se
Krejt pom doken tnjejt
Un jom njo dhe i vetmi ...
GANG BOY
U krijua nga Esmeralda 2018-01-21 21:11:26
Pare kom shum bro
Po nese kurva jote mlyp
Jom fukara
Edhe seni qe e kom
Skom mo
E perzij me coc shum LIT tho
U krijua nga Esmeralda 2018-01-20 17:05:23
Krejt qka foli sjon veq llafe
Hala i njejti fresh prej mahalle
U rrita me probleme me gajle
Ti sje kon npatika tmija
kshtu qe mos bo llafe ...
U krijua nga Kejsi 2018-01-17 14:57:47
Yeah ju rrini ma larg bro
Se plumat shkojn larg
E ju rrini ma larg bro
Loqka jote tdon ngat bro
Po kur o puna per aty
Mu mos um ndrro
U krijua nga Esmeralda 2018-01-16 14:25:37
Yeah ju rrini ma larg bro
Se plumat shkojn larg
Edhe ju rrini ma larg bro
Loqka jote t'don ngat bro
Po kur o puna per aty
Mu mos um ndrro
U krijua nga Ili 2018-01-05 21:31:28
E djegi lojen sa her jom around hoee
E djegi njejt si 8-shi nbilardo
Para se met thon whoo shoot ya
Plumat shkojn larg edhe
ju rrini ma larg bro
2017-12-10 16:34:44
Hala i njejti
2017-11-29 19:21:30
Dy alltia edhe 200 e ki

Add an e-Card

Fullscreen


lyrics.al © 2007 - 2018