A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Mitrovice 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Q-Fast is a singer. Shkollen fillore e perfundoj ne shtitaricë dhe ishte nje fans i grupit etno engjujt deri ne vitin 2006 kur nje grup i ri doli ne skenen shqiptare "SKILLZ" pastaj pikrisht ishte ky grup i cili e shtyri me tej te filloj me muzik, shkollen e mesme e perfundoi ne vushtrri me sukses dhe ne vitin 2009 shenoi textin e par dhe incizimi i kenges se par eshte bere me 11.02.2011 ne "interplay record" dhe ne sken u paraqit per her te par me 17.02.2011 dhe ke...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Koda

Philipsx Tell'em

Lil Genius

Black-T

Biggi Aka Bigrebel

Brave-L

Ghost Pymm

Nootix

Dalle

Timi


Tags: Q-Fast, Raptoon

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018