A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qëndresë Krasniqi

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Negroc 
  • Age:
  • 18
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Qëndresë Krasniqi is a writer. Ajo lindi në Negroc ku përfundon shkollën fillore dhe të mesme të ulët,ndërsa të mesmën të lartë në gjimnazin "Gjergj Kastrioti Skenderbeu" ne Drenas. Dëshirën për të shkruar e ka shfaqur qysh në moshën tetë vjeqare. Në fillim merrej me poezi,e pastaj shkruan ese,tregime të shkurta dhe monologje. Për ta paraqitur sa më mirë botën imagjinare e artistike të saj,para lexuesve vjen me romanin "ËNDRRAT A KANË KRAHË" është libri i parë i saj,pas të cil...

>> Full biography >>


Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Elmedina Borovci

Emira Sokoli

Jehona Gashi

Blerona Brao

Anida Rexha

Xhenisa Memolla

Florentina Zukaj

Mersina Makollari

Njomza Fetahaj

Sara Ibrahimi


Tags: Qëndresë Krasniqi, Qendrese Krasniqi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018