A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qëndresë Krasniqi

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Negroc 
  • Age:
  • 19
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Qëndresë Krasniqi is a writer. Ajo lindi në Negroc ku përfundon shkollën fillore dhe të mesme të ulët,ndërsa të mesmën të lartë në gjimnazin "Gjergj Kastrioti Skenderbeu" ne Drenas. Dëshirën për të shkruar e ka shfaqur qysh në moshën tetë vjeqare. Në fillim merrej me poezi,e pastaj shkruan ese,tregime të shkurta dhe monologje. Për ta paraqitur sa më mirë botën imagjinare e artistike të saj,para lexuesve vjen me romanin "ËNDRRAT A KANË KRAHË" është libri i parë i saj,pas të cil...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Emira Sokoli

Yllka Kastrati

Mersina Makollari

Anida Rexha

Aurela Uka

Florentina Zukaj

Xhenisa Memolla

Blerona Brao

Jehona Gashi

Sara Ibrahimi


Tags: Qëndresë Krasniqi, Qendrese Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018