A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qamil Batalli

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  24
Qamil Batalli is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Josif Gegprifti

Afiz

Adis Vishi

Petros Tserkezis

Rami Tuda

Xhavit Ismailaga

Ndue Lazri

Besian Meshini

Ragip Dragusha

Kristjan Dukaj


Tags: Qamil Batalli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018