A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qamil Shala

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Qamil Shala is a popular singer. Më datë 8 Tetor 2014, Qamil Shala publikon videoklipin "Hasi N'kame", në bashkëpunim me Dafina Kastrati. Më datë 7 Korrik 2015, Qamil Shala & Dadushi publikojnë videoklipin "Nuk Jam Mbret". Më datë 27 Korrik 2015, Dadushi & Qamil Shala publikojnë videoklipin "Vallja Rugoves". Më datë 7 Dhjetor 2016, Qamil Shala & Fatbardh Shala publikojnë videoklipin "Jeta E Hasjanit". Më datë 22 Qershor 2017, Qamil Shala, Fatbardh Shala & Fatlinda Sh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

R-Me

Tuca Pain

Vedat-Music

Suat Ajdini

Aurel Qirjo

Arjani I Shitit

Daut Burrniku

Artur Lamce

Xhann Rexhepi

Deni Malaj


Tags: Qamil Shala

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018