A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qazim Morina

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Bergisch Gladbach 
  • Residence:
  • Slloveni 
  • Age:
  • 20
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Qazim Morina is a singer of Pop music. Është i lindur në Gjermani ku jetoi deri në moshën 4 vjeçare dhe pastaj kthehet ne Kosovë me familje që të vazhdoj jetën në atdheun e vetë. Shkollën Fillore dhe të Mesme i ka përfunduar në Prizren, dhe pastaj së bashku me familjen është zhvendosur në Slloveni në qytetin e Mariborit që të jetojë dhe të studioj. Që në moshën e fëmijërisë ka qenë i pasionuar pas muzikës, por për fatë që nuk ka punuar edhe aq shumë me vetvetën në lidhje me muzikë der...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Youtube

Channel

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Also Check:

Butrint Imeri

Trim Jetullahu

Bebe

RapSIone

Xhet Salihi (Xheta)

Sparksi

Gramoz Gërvalla

T-Miles A.K.A Unbeliever

G-Partt

Florian Krasniqi


Tags: Qazim Morina

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018