A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Qeko is a singer of Hip-Hop music. Më datë 17 Nëntor 2016, Qeko publikon videoklipin "Scarface", në bashkëpunim me Xigi....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Smart Boy

Baron

Qendro

Dibrano Albsick

Feral

J.B.

Faty Rama

Atonbeatz

Lorik

One Way


Tags: Qeko

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018