A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qelbanix

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Qelbanix is a popular group/singers of Pop-Rock music. Qelbanix eshte grup nga Tirana qe bejne progressive rock dhe jane shume aktive, ne te njejten kohe dhe te sukses’shem. Antaret: Indrit Mesiti – Vokal/Gittar/Tastiere Dorian Metohu – Vokal/Gitare Julian Gjoni – Bas gitare/Vokal Dritan Mesareja – Bateri Në Prill 2006, Qelbanix marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Do T'vazhdoj". Më datë 3 Maj 2007, Qelbanix publikojnë videoklipin "I Vetem Mes Njerezve". Në Maj 2007, Qelbanix marrin ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Udha E Shkembit

Grifshat

Djemte E Detit

Ritfolk

Lynx

Burn

Djemt E Drinit

Elonida

Shook

Grupi Tonic


Tags: Qelbanix, Qelbaniks, Indrit Mesiti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018