A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qelinjo

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Qelinjo is a singer of Hip-Hop music. Më datë 8 Tetor 2016, Qelinjo publikon videoklipin "Baby"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

I.C.R (Ilir Cania)

Rill Jay

Toto

Malik

The Rose

E'z

Shkrepi

Arbri

One Way

Ed


Tags: Qelinjo

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018