A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qemajl Musliu

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Qemajl Musliu is a popular singer. Në Janar 2016, Nehat Ferati, Qemajl Musliu & Afrim Haziri marrin pjesë në Flaka E Janarit 2016 me këngën "Himni I Flaka E Janarit 2016"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Aurel Qirjo

Don Enio

Riza Bytyqi

Ardian Tefiku

Goya

Musli Musliu

Silvani

Gezim Morina

Dardan Balaj

Dodë Gjini


Tags: Qemajl Musliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018