A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qemal Lleshi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Qemal Lleshi is a popular singer. Qemal Lleshi is a singer who performs the Persian-Arabic influenced popullore folk songs of central Albania. He is particularly associated with the older folk songs of the Tirana region. He has recorded one album for the BBF Records label....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bujar Durmishi

World Cash Ent

Dulla Infektivi-D

Flamur Vela

Eminom

Dj Toni

Special I

Mondi Marku

Daddy F

Master Gold


Tags: Qemal Lleshi, Qemol Lleshi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018