A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18
  • Origin:
  • Kjev (Malisheve) 
  • Age:
  • 21
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Qendra is a singer of R&B music. Qendrim Krasniqi i njohur si Qendra ka filluar karrieren si kengetar ne vitin 2015. Kenga e tij e parë është kenga me titull "Mos më thuaj shko". Menjëherë pas kesaj kenge lansoi kengen e titulluar "Koha e femijerise" ne bashkepunim me kengetarin Emir Nexhipi nga Franca e cila e beri me te njohur kete kengetar. Më datë 9 Nëntor 2015, Qendra publikon videoklipin "Ti Je", në bashkëpunim me kengetaret Fjolla Gashi & Agush Idrizi. Me pas vij...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Zone'x

Ricku

Zeero.B

Dj Auloni

Aga B

Ice K

Dope

Nori

Dalle

Hustle5k


Tags: Qendra, Qendrim Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018